Skip to main content

Filtracja przemysłowa

Hydraulika siłowa

Napędy przemysłowe

Układy napędowe

Napędy przemysłowe

Sprzęgła elastyczne i wały przemysłowe REXNORD-CENTA

Jesteśmy wiodącym dystrybutorem sprzęgieł elastycznych i wałów napędowych renomowanej marki CENTA. Dostarczamy szereg rozwiązań, które znajdują zastosowanie w przemyśle, kolei, energetyce i energii wiatrowej oraz w aplikacjach morskich i motorowodnych.

Sprzęgła rozłączne i przystawki odbioru mocy TWIN DISC

Firma Twin Disc produkuje przystawki odbioru mocy od prawie 100 lat — dłużej niż ktokolwiek inny na rynku. Jako lider technologii sprzęgieł suchych i mokrych oferujemy niezawodne rozwiązania przenoszenia mocy do maszyn.

Reduktory

Szeroka gama przekładni jaką dostarczamy do naszych klientów używana jest w niemal wszystkich sektorach gospodarki, rozpoczynając od przemysłu spożywczego poprzez przemysł budowlany, chemiczny, kończąc na przemyśle górniczym i wydobywczym. Proponowane przez nas przekładnie cechują się niezwykłą starannością wykonania co przekładna się na ich żywotność i bezawaryjność pracy. W naszej ofercie znajdują się przekładnie ślimakowe, walcowe, walcowo-stożkowe, planetarne oraz wariatory. Dostarczamy przekładnie od mocy 0,06kW do nawet 30kW. Jesteśmy przedstawicielem firmy VARVEL oraz posiadamy własną markę reduktorów GEAROXX.

Przekładnie wielu napędów tzw. dzielniki momentu

Aby spełnić wymagania obecnych układów napędowych oferujemy przekładnie rozdzielające napęd na kilka odbiorników o szerokiej gamie przełożeń, w tym konfiguracjach zwiększających i zmniejszających prędkość.

Silniki elektryczne

W obszarze silników elektrycznych nasza firma współpracuje z producentami znanymi na całym świecie. Nasi dostawcy to Polscy oraz zagraniczni producenci cechujący się wysoką jakością wykonania oraz szybkimi terminami realizacji. Nasz asortyment to nie tylko standardowe wykonania silników elektrycznych, ale również specjalne na zamówienie klienta. Wykonania z certyfikatem ATEX, dodatkowym chłodzeniem, możliwość zamontowania hamulca czy zmiany napięcia zasilania to tylko niektóre przykłady dostarczanych przez nas silników konfigurowanych przez naszych klientów.

Łańcuchy sworzniowe

Od 1893 roku kluczową działalnością firmy Wippermann są łańcuchy i koła łańcuchowe. Opierając się na ponad 125-letnim doświadczeniu w technologii łańcuchowej, nasz dostawca należy dziś do wiodących producentów łańcuchów przemysłowych na całym świecie i oferuje gamę zarówno standardowych, jak i bezobsługowych produktów o wysokiej wydajności.

Informacje kontaktowe:

tel.: +48 22 512 56 60
Hydraulika: +48 533 623 521
Filtracja: +48 530 410 000
Napędy przemysłowe: +48 601 847 957
Wały napędowe: +48 76 754 55 17
e-mail: iow@iow.pl

Dane adresowe:

IOW TRADE
ul. Zwoleńska 17
04-761 Warszawa

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE
Kochlice, ul. Lubińska 1c
59-222 Miłkowice