Od 1993 roku

Ponad 25 lat IOW TRADE w Polsce

Firma IOW TRADE Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Już od ponad 25 lat jesteśmy liderem w Europie Centralnej i Wschodniej w zakresie sprzedaży i dystrybucji podzespołów napędowych, filtracji przemysłowej, hydrauliki siłowej i napędów przemysłowych. Współpracujemy zarówno z dużymi producentami o międzynarodowym zasięgu, jak i z mniejszymi lokalnymi firmami. Nasze produkty znajdują zastosowanie m.in. w sektorach maszyn budowlanych, rolniczych, kopalnianych, kolejowych, przenośników i przemysłu morskiego, produkcji autobusów i pojazdów ciężarowych, a także inżynierii mechanicznej. Dostarczamy nowe produkty i części zamienne, świadczymy serwis gwarancyjny oraz skutecznie doradzamy naszym Klientom w zakresie najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb biznesowych.

AXEL JOHNSON INTERNATIONAL

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy przemysłowej

W 2017 roku grupa IOW dołączyła do AXEL JOHNSON INTERNATIONAL, renomowanej szwedzkiej grupy przemysłowej, obejmującej obecnie ponad 110 firm w 27 krajach, z łączną sprzedażą roczną w wysokości ponad 960 milionów Euro. Dołączenie do grupy Axel Johnson stale umacnia wysoką pozycję naszego przedsiębiorstwa w kraju i na arenie międzynarodowej oraz zapewnia profesjonalne wsparcie w obszarze dalszego rozwoju.

Specjalistyczny asortyment

Szeroka oferta produktowa

Nasza oferta to najwyższej jakości, specjalistyczny asortyment, który obejmuje m. in.: mosty napędowe, przekładnie, zamienniki momentu, sprzęgła elastyczne, silniki elektryczne kompletne układy chłodzenia, wymienniki ciepła, układy hamulcowe i akumulatory hydrauliczne bogaty asortyment z dziedziny hydrauliki siłowej oraz filtracji przemysłowej.
Ponad 25-lat doświadczenia w branży przemysłowej zaowocowało stworzeniem własnych marek produktowych, które obejmują asortyment z grupy: filtrów przemysłowych, hydrauliki siłowej oraz motoreduktorów.

Najwyższa jakość produktów

Marki własne

Marka BlueLine Filtration oferuje najwyższej klasy filtry oleju, paliwa, powietrza, filtry sieciowe, filtry do zastosowań HVAC, a także separatory do kompresorów
Komponenty hydrauliczne sprzedawane pod marką Amberline Hydraulics to pompy, silniki, chłodnice olejowo-powietrzne, akumulatory, zasilacze, zawory, hydrostatyczne zawory skrętu („orbitrole”) oraz akcesoria m. in: korki wlewowe, łączniki dzwonowe, wskaźniki poziomu oleju itp.
Pod marką Gearoxx dostarczamy mechaniczne przekładnie ślimakowe i silniki elektryczne, wykonane z największą starannością i z najlepszej jakości materiałów, co gwarantuje bezawaryjną pracę i długą żywotność urządzeń.
Ponad ćwierć wieku zdobytego doświadczenia, szeroka, systematycznie poszerzająca się gama produktów oraz rosnąca liczba zadowolonych Klientów stale umacniają pozycję naszej firmy jako europejskiego lidera branży przemysłowej!