Skip to main content

Filtracja przemysłowa

Hydraulika siłowa

Napędy przemysłowe

Układy napędowe

MANN-FILTER - Lider filtracji przemysłowej

MANN FILTER jest marką należącą do niemieckiego koncernu Mann+Hummel. To znany i ceniony światowy producentem filtrów, który posiada ponad 70 lat doświadczenia w zakresie filtracji. Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu i zdobytej specjalistycznej wiedzy ich produkty są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez producentów maszyn i pojazdów, oraz spełnić surowe normy i standardy bezpieczeństwa.

Zastosowanie filtrów MANN

Produkty marki MANN FILTER znajdują zastosowanie w ponad 300000 aplikacjach, gdzie dostarczane są na pierwszy montaż oraz na rynek wtórny. Filtry te znajdują zastawanie w wielu gałęziach przemysłu m.in.: w przemyśle górniczym, rolnym, budowalnym, kolejowym, morskim oraz w przemyśle transportowym.

 

MANN-FILTER filtry przemysłowe 2
MANN-FILTER filtry przemysłowe
MANN-FILTER filtry przemysłowe 3

Separatory oleju MANN

Separatory oleju mann (AOS) są skuteczną ochroną dla sprężarek i pomp próżniowych. Odgrywają kluczową rolę w układzie sprężonego powietrza, ponieważ zapewniają skuteczną i niezawodną separację oleju zawartą w sprężonym powietrzu. W separatorach AOS olej jest skutecznie transportowany przez nadciśnienie z powrotem do układu oleju. Dzięki temu zmniejsza się również zużycie oleju, a co za tym idzie obniża się koszty eksplantacji sprężarek i pomp próżniowych. Wykorzystując filtry mann filter, możesz być pewny ich niezawodności i wysokiej jakości.

Wszystkich zainteresowanych separatorami MANN zachęcamy do kontaktu. Utrzymujemy wysokie stany magazynowe na tą grupę produktów, pomagamy w doborze odpowiedniego separatora dla twojego urządzenia. Zachęcamy również do sprawdzania pełnego katalogu marki mann.

Separatory oleju MANN-FILTER
Osuszacze powietrza MANN FILTER

Osuszacze powietrza MANN

Bezpieczne hamowanie dzięki wysokiej jakości filtrów MANN – Podczas jazdy trzeba stawiać przede wszystkim na bezpieczeństwo. Suche i czyste powietrze jest szczególnie ważne w pneumatycznych układach hamulcowych. Dlatego wkład osuszacza powietrza jest niezbędnych do ochrony układu przed korozją i awariami, które mogą spowodować zmniejszenie skuteczności hamownia.

Czystsze powietrze robi różnicę w systemach sprężonego powietrza – Osuszacze powietrza MANN skutecznie osuszają powietrze, wychwytując kropelki oleju i zapewniając w ten sposób optymalną ochronę całego układu sprężonego powietrza.

Filtry Hydrauliczne MANN

Filtracja hydrauliczna mann jest niezbędnym elementem każdego układu hydraulicznego. Chronią elementy układu maszyn przed cząsteczkami brudu, korozją i ścieraniem, zapewniając przy tym maksymalną czystość oleju hydraulicznego. Dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu i specjalistycznej wiedzy firma MANN, oferuje najwyższej jakości rozwiązania dostosowane do optymalnej ochrony elementów układu hydraulicznego, trwale chroniąc maszyny i urządzenia przed zanieczyszczeniem i przedwczesnym zużyciem.

Dzięki użyciu wysokiej jakości komponentów do produkcji filtrów, filtry te cechuje duża wytrzymałość na wysokie ciśnienie robocze. Dodatkowym atutem jest wysoka skuteczność zatrzymywania zanieczyszczeń przez medium filtracyjne w czasie całego okresu użytkowania filtra. Nawet najdrobniejsze szkodliwe cząstki są skutecznie oddzielane.

Osoby zainteresowane filtrami hydraulicznymi zachęcamy do kontaktu, posiadamy szereg rozwiązań dostępne od ręki. Chętnie pomożemy również w dobraniu odpowiedniego filtra dla twojego układu hydraulicznego

Filtry Hydrauliczne MANN-FILTER
Filtry powietrza MANN FILTER

Filtry Powietrza MANN

Filtry powietrza MANN powstały w oparciu o złożoną wiedzę naukową i inżynieryjną. Wszystko po to by skutecznie chronić silnik przed dostaniem się zanieczyszczeń unoszącym się w powietrzu. W ekstremalnych warunkach (przy dużym zapyleniu powietrza) systemy filtracyjne składają się często z zestawów np.: z filtra głównego oraz tzw. filtra zabezpieczającego. Wszystko po to, aby maksymalnie zwiększyć ochronę silnika przed zanieczyszczeniami oraz wydłużyć wydajność pracy.

Oferujemy bardzo duży wybór filtrów powietrza do większości modeli maszyn i pojazdów przemysłowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem mann dostępnym w ofercie B2B. Poza Platformą B2B, oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniego filtra dla twojej maszyny – w tym celu zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Filtry Kabinowe MANN

Dlaczego filtr kabinowy jest tak ważny? Powietrze jest dostarczane do przestrzeni pasażerskiej z wydajnością do 540000 litrów na godzinę. Można sobie wyobrazić ile z tym wiąże się brudu i kurzu, które może dostać się bezpośrednio do naszych płuc. Filtry kabinowe usuwają nawet do 90% najmniejszych szkodliwych cząstek tworząc barierę między pasażerem a zanieczyszczonym powietrzem. Filtry te mogą odseparować większość drobnych cząsteczek – szkodliwe mikroorganizmy zawarte: w pyłkach, spalinach i dymie. Dzięki technologii FreciousPlus na filtrze nie rozmnażają się, a przez to nie przedostają się do kabiny pasażerskiej bakterie oraz mikroorganizmy.

Wymiana filtrów kabinowych MANN-FILTER

Co musisz wiedzieć o wymianie filtra kabinowego?

Regularna wymiana filtra kabinowego jest niezbędna od utrzymania czystości powietrza w pojeździe. Filtr należy wymienić raz do roku lub co 15 tysięcy kilometrów.

Jak poznać czy filtr kabinowy wymaga wymiany, poniżej parę wskazówek:

  • Dziwny dźwięk podczas włączonego nawiewu,
  • Utrzymywanie się nieprzyjemnego zapachu wewnątrz kabiny,
  • Słabszy przepływ powietrza,
  • Szyby są często zaparowane i ciężko je doczyścić

Filtry Kabinowe CU - Standard

Filtry kabinowe standard MANN FILTER

Filtry kabinowe mann o oznaczeniu CU zapewniają podstawową separację czosneczek stałych z powietrza wlotowego do przestrzeni pasażerskiej. Produkty marki MANN FILTER cechuje duża wydajność, dodatkowo blokują prawie 100% drobnych cząsteczek,  dzięki czemu pasażerowie mogą cieszyć się czystym i zdrowszym powietrzem wewnątrz pojazdu. Filtry kabinowe cu zapobiegają również gromadzeniu się brudu wewnątrz układu klimatyzacji, przedłużając jego żywotność.

Filtry Kabinowe CUK mann

Filtry kabinowe z węglem aktywnym MANN FILTER

Filtry kabinowe CUK mann usuwają do 95% sadzy, kurzu i innych cząstek stałych. Dodatkowo filtry te posiadają warstwę węgla aktywnego, która jest w stanie zatrzymać do 90% gazów, zapobiegając przedostawaniu się niebezpiecznych toksyn, takich jak: toluen, tlenek azotu, ozon, dwutlenek siarki i nieprzyjemne zapachy do przestrzeni pasażerskiej.

Filtry Kabinowe FP - FreciousPlus Biofunkcjonalne

Filtry kabinowe FreciousPlus Biofunkcjonalne MANN FILTER

Innowacyjnymi produktami MANN FILTER są filtry Kabinowe FP FreciousPlus (filtry premium). Oprócz warstwy węgla aktywnego, wykorzystuję powłokę polifenolową, która zatrzymuję ponad 95% alergenów z otaczającego powietrza. Dodatkowo zawiera powłokę antybakteryjną, która zapobiega w rozprzestrzenianiu się pleśni oraz bakterii na filtrze. Dzięki temu FreciousPlus jest idealnym filtrem dla alergików i astmatyków oraz osób często podróżujących.

Filtry Paliwa MANN

Firma MANN jest światowym liderem filtracji w opracowywaniu najnowocześniejszych technologii filtracji, które są w stanie sprostać szybko zmienianym się wymaganiom w inżynierii maszyn motoryzacyjnych.

Filtry paliwa muszą być regularnie wymieniane, aby mogły prawidłowo funkcjonować i spełniać swoje wymagania. Warto zapoznać się z instrukcją obsługi maszyny/urządzenia, aby dowiedzieć się kiedy należy go wymienić i który model będzie pasował do twojego urządzenia. Wszystkich zaineresowanych produktami MANN, zachęcamy do kontaktu, pomożemy w doborze odpowiedniego filtra paliwa mann.

Filtry Paliwa - Puszkowe

Puszkowe filtry paliwa MANN-FILTER

Filtry puszkowe składają się z dwóch elementów – obudowy i elementu filtrującego, dzięki temu jest to filtr kompletny. Zapewnia to wygodę i łatwość montażu. Filtry paliwa puszkowe są dostępne w wielu różnych wersjach. Występują również jako warianty do specjalistycznych zastosowań. Przejdź do katalogu marki mann w B2B i sprawdź naszą ofertę!

Filtry Paliwa - Liniowe

Filtry paliwa liniowe MANN-FILTER

Jeżeli szukasz liniowych filtrów paliwa mann, dobrze trafiłeś! Producent Mann oferuję bogaty asortyment tych produktów, wykonanych z różnych materiałów takich jak metal czy plastik. Liniowe filtry paliwa mann są kompletnymi produktami, sprzedawanymi w różnych wersjach i wariantach. Wszystkie produkty mann filter zapewniają wysoką ochronę i optymalną pracę układu paliwowego.

Filtry Paliwa PreLine mann

PreLine MANN-FILTER

Filtry paliwa PreLine mann są przeznaczone do układów wtryskowych oleju napędowego. Innowacyjna konstrukcja zapewnia wysoki stopień separacji wody i cząstek stałych. Filtry ten dostoswany jest do nowoczesnych wysokoprężnych silników, samochodów ciężarowych i autobusów. Jeżeli szukasz tych produktów filtrujących, zachęcamy do kontaktu. Filtry PreLine posiadamy w ciągłej sprzedaż.

Filtry Paliwa - Wkłady wymienne

Filtry paliwa wkłady wymienne MANN-FILTER

Wkłady wymienne wysokiej jakości filtrów mann o oznaczeniu PU, wykonane są z nowoczesnych materiałów, które skutecznie oczyszczają paliwo z zanieczyszczeń. Wkłady PU wymieniane są niezależnie od obudowy filtra, dzięki temu zmniejsza się ilość generowania odpadów, co wpływa pozytywnie na  środowiska naturalne. Posiadamy bogatą ofertę tych produktów dostępną od ręki. Wszystkich zainteresowanych wkładami wymiennymi zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. Pomagamy w doborze odpowiedniego filtra paliwa mann.

Filtry Oleju MANN

Producent MANN ma ponad 70 lat doświadczenia w projektowaniu i konstruowaniu rozwiązań filtracyjnych, które spełniają stale zmieniające się wymagania silników we wszystkich typach pojazdów. Filtry oleju MANN skutecznie usuwają osad i zanieczyszczenia, zapewniając czysty olej w układzie silnika. Filtry oleju tego producenta są w stanie sprostać największym wyzwaniom technologicznym. Dodatkowym atutem jest to, że bogata oferta filtrów z tej grupy zapewnia obsługę wielu pojazdom ze starszymi typami silników.

Filtry Oleju - Puszkowe

Filtry oleju puszkowe MANN FILTER

Filtry Oleju - Wkłady wymienne

Filtry oleju wkład wymienny MANN FILTER

Filtry Mann Filter w ofercie IOW TRADE

Ponad 25 lat współpracy z MANN HUMMEL

Współpracujemy z MANN-FILTER już Ponad 25 lat. Nasz katalog mann to bogata oferta produktów z segmentu filtrów przemysłowych. Tysiące produktów mamy dostępne od ręki, dzięki temu jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty. Produkty mann filter znajdują zastosowanie w wielu urządzeniach i maszynach przemysłowych. Wszystkich zainteresowanych produktami mann zachęcamy do bezpośredniego kontaktu. IOW TRADE od 1993 roku na rynku | zaufaj ekspertom filtracji!

Katalog mann-filter

Szukasz filtrów do maszyn marki MANN? Pełny katalog mann-filter dostępny jest w naszym B2B. Po przejściu na platformę zachęcamy do skorzystania z wyszukiwarki filtrów mann lub wysłania formularza kontaktowego zgodnie z poniższymi danymi.

Informacje kontaktowe:

tel.: +48 22 512 56 60
Hydraulika: +48 533 623 521
Filtracja: +48 530 410 000
Napędy przemysłowe: +48 601 847 957
Wały napędowe: +48 76 754 55 17
e-mail: iow@iow.pl

Dane adresowe:

IOW TRADE
ul. Zwoleńska 17
04-761 Warszawa

CENTRUM DYSTRYBUCYJNE
Kochlice, ul. Lubińska 1c
59-222 Miłkowice